نرخ طلا و سکه

نماد الکترونیک

 

logo-samandehi

آمار بازدید

امروز :
بازدید روز 268
بازدید هفته 2620
بازدید ماه 20901
بازدید کل 12703675
نفرات آنلاین 28
آی پی شما 54.161.77.30

اخبار

آموزش تراش سنگ های قیمتی در شهرداری تهران


به گزارش خبرنگار gGIA.ir  بخش اشتغال و کارآفرینی شهرداری تهران قصد دارد با آموزش و رواج تراش سنگ های قیمتی برای علاقمندان این حوزه ایجاد شغل کرده و بخشی از نیاز اشتغال کشور را حل کند.

 بر همین اساس جلسه ای فی ما بین جناب آقای مهندس لطفی مسوول واحد اشتغال و کارآفرینی شهرداری تهران و حمیدرضا علیمردانی مدیرعامل گوهرنشان برگزار گردید و طی این جلسه نقطه نظرات طرفین، طرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

در این راستا مهندس حمید علیمردانی مدیر آموزشگاه طلا و جواهر گوهرنشان گفت: در صورتی که نهادهای دولتی عزم در ایجاد اشتغال کنند بخش خصوصی در هنرصنعت طلا، جواهر و سنگ های قیمتی آمادگی هرگونه همکاری را دارد.

علیمردانی افزود: تراش سنگ های قیمتی و ساخت طلا و جواهراز جمله هنرهایی هستند که علاوه بر امکان تولیدات صادرات محور و ارزآور می توانند در قالب مشاغل خانگی مورد توجه قرار گیرند.

وی گفت: علاقمندان می توانند تراش سنگ های قیمتی را در طول 2 ماه آموزش (دوره دامله تراشی) ببینند و با یک دستگاه کمتر از 1 میلیون تومانی(دستگاه تراش دامله خانگی) و در فضایی معادل 2 مترمربع در منزل خود به اشتغال برسند.

تعداد نفرات بازدید کننده : 9259
 نظر خود را اضافه نمایید 
امین یوسفی نوشته :

از اینکه چنین کلاسی برگزار کردید متشکرم و من هم مایل به شرکت در این کلاس هستم
خلیلی نوشته :

باسلام طرح بسیار عالی است آیا از شهرستان ها هم هنرجو می پذیرید؟در صورت پذیرش نحوه ثبت نام و مراجعه و آدرس را مبذول فرمایید. شرایط سنی و سابر شرایط از نظر هزینه و ...را اعلام فرمایید.باتشکر
احمد کیایی نوشته :

سلام ؛ چطور می توانیم در این کلاس ها ثبت نام کنیم ؟